… pre dospelých

KURZY ISTENIA

Chcete chodiť na lezeckú stenu so svojim parťakom alebo zobrať liezť svoje deti? My vás radi naučime základy lezenia a istenia druholezca aj prvolezca na umelých stenách. Po absolvovaní tohoto dvojhodinového kurzu môžete chodiť liezť na umelé steny sami, bez dohľadu inštruktora lezenia.

INDIVIDUÁLNE TRÉNINGY

Ste začiatočník alebo aj pokročilý ale chcete svoje lezenie posunúť navyššiu uroveň? radi vám s tým pomôžeme. Určite si cieľ a dohodnite si individuálny tréning s našimi trénermi športového lezenia.

KURZY LEZENIA NA UMELÝCH STENÁCH -4 TÝŽDŇOVÉ

Poďme pekne po poriadku…… ste začiatočník a chcete kompletný kurz lezenia a istenia na umelých stenách? v tomto intenzívnom 4 týždňovom kurze ( 2xtýždenne po 2 hodiny) vás naučíme istiť druholezca, prvolezca, a získate komplet informácie o všetkých lezeckých disciplínach a správnom zostavení tréningu. Ako bonus po skončení kurzu získate mesačný tréningový plán na mieru.

KURZY LEZENIA NA SKALÁCH

Ako správny lezec nemôžete zostať len na preglejke. Je načase vyraziť von. Radi vám pomôžeme pri prvom kontakte so skalou a naučíme vás bezpečne fungovať. Je načase nedeľné obedy u babičky vymeniť za aktívne víkendy…..